Zpět

Do kroužku na zkoušku

Nevěděli jste na začátku roku, jak bude Vaše dítě zvládat školní povinnosti, ale teď máte pocit, že by zvládlo i nějaký ten kroužek? Zkuste ho přihlásit do kroužku na zkoušku ve Světě techniky! 

Od února spouštíme ve Světě techniky pilotní projekt volnočasových aktivit pro děti 3. - 9. tříd základních škol. Ve vybraných dnech se dětem věnují naši lektoři, kteří je zapojí do badatelských, rukodělných, hravých či logiku rozvíjejících aktivit. Rodiče tak mohou svým dětem zakoupit permanentku na 10 lekcí (cena 640 - 1000 Kč), které na sebe navazují. Pestré zábavně - vzdělávací programy začínají ve Velkém světě techniky vždy od 14:30. 

Středa 4. - 6. třída - Laboratorní bádání

Staň se laborantem a vyzkoušej si práce v laboratoři Světa techniky! Bádej, zkoumej, experimentuj! Přijď si vyzkoušet činnosti zaměřené na biologické, chemické a fyzikální pokusy.

Doba trvání programu: 60 min

Cena: 1000 Kč/10 lekcí

Kapacita: 5 - 15 dětí

Úterý 5. - 8. třída - Tvořivá práce v dílnách

Vyzkoušej si práci se dřevem a nauč se řezat, brousit, pilovat a vlastnoručně si vyrobit hrací kostku, prkénko, či ptačí budku! Určeno všem, kteří si chtějí objevit vlastní šikovnost při práci v naší dřevodílně!

Doba trvání programu: 90min

Cena: 1000 Kč/10 lekcí

Kapacita: 5 - 9 dětí

Pondělí 5. - 7. třída - Robomat

Baví tě matematika? Rád přemýšlíš a bádáš nad logickými hádankami a hlavolamy. Zajímáš se o robotiku a rád zkoumáš technické vlastnosti robotů? Přijď mezi nás prohloubit své dosavadní matematické znalosti, rozvíjet své logické myšlení nad řešením netradičních příkladů, zábavných her a programováním robotů.

Doba trvání programu: 60min

Cena: 800 Kč/10 lekcí

Kapacita: 5 - 15 dětí

Úterý 3. - 6. třída - Deskáček

Baví Tě deskové hry a nemáš je s kým hrát? Přijď do našeho kroužku Deskáček, kde na tebe čeká spoustu nových her, zážitků a kamarádů.

Doba trvání programu: 60 min

Cena: 640 Kč/15 lekcí

Jednorázově 50 Kč

Kapacita: 5 - 15 dětí

 

Více informací o jednotlivých programech a přihlášky na e-mailu rezervace.vyuka@stcostrava.cz. 

pozn.: Jednotlivé kroužky budou otevřeny po naplnění minimální kapacity, poté se bude také řešit platba. Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH.