Zpět

Odpolední kroužky pro děti

Fyzikální badatel

Zajímáš se o svět kolem sebe? Napadlo tě někdy prozkoumat neviditelné pole magnetů? Lákalo by tě postavit si elektromagnetický vláček nebo levitující tužku? V novém kroužku Fyzikální badatel můžeš nejen to, ale i mnoho dalšího, např. odhalovat tajemství míchání světla pomocí RGB reflektorů, přiblížit si svět pomocí mobilní lupy, zkoumat pohyb těles iPadem, získat základy pájení a sestavit si blikající stromeček nebo vlastní reproduktor.
Důležitou součástí Fyzikálního badatele bude dodržování zásad bezpečnosti práce a zaznamenání výsledků svých experimentů do badatelského deníku.

Fyzikální badatel začíná 16. října, vždy od 16:00 do 17:30 a je určen pro děti od 10 do 15 let.

Maximální počet dětí je 16.

Zakoupíte na našem e-shopu!

 

:


Klub čtenářů

 

Svět techniky pro Vás připravuje zbrusu nový kroužek, který má za úkol rozvíjet dětskou fantazii a čtenářskou gramotnost. Klub malých čtenářů je vhodný pro všechny děti ve věku od 8 do 12 let a probíhá v příjemných prostorách Velkého světa techniky. Lekci vede naše školená animátorka, která se s dětmi na informativní hodině domluví, jaké knihy by si rády v rámci klubíku přečetly a dle jejich okruhu zájmu lekce přizpůsobuje. Lekce budou probíhat od 2.10. 2019 každé pondělí a středu od 16 – 17 hodin, následně se mohou děti podívat do expozic Velkého světa techniky.
 

CENÍK:

 

 

 

Malý a velký řemeslník

 

Mámo, táto, pojď, budeme vyrábět! Formou her a praktických dovedností se děti seznámí se základy řemeslných činností. Cílem každé hodiny je představit dětem konkrétní nástroje a jejich použití. Děti si vyzkoušejí šroubování, řezání, smirkování, zatloukání hřebíčků a ručně vyrobené dílo si odnáší domů.

 

ZAČÍNÁME 13. LISTOPADU V 16 HODIN!!!

 

Termíny lekcí: středy od 13. 11. 2019 

Doba trvání lekce: 60 minut

 

CENA ZAHRNUJE:

- 5 lekcí pro 1 dítě a 1 dospělého

- materiál na výrobu

- zapůjčení pracovní vestičky 

- školeného lektora

 

Zakoupíte na našem e-shopu.