Zpět

Nové narozeninové oslavy ve Světě techniky

Vážení rodiče!

 

Přemýšlíte, kde připravit originální narozeninovou oslavu pro své dítko a osvědčená klasika doma v obýváku už Vám přijde nudná? Vědátorská oslava ve Světě techniky nabídne spoustu nevšedních zážitků a zábavné vědy! Připravili jsme pro Vás hned několik narozeninových balíčků, které potěší jak kluky tak holky! Jen u nás se Vaše dítě bude cítit jako astronaut ve vesmíru, může procestovat svět nebo vyšplhat na obrovský strom ve Světě přírody!

 

Holčičky mohou podniknout o svých narozeninách dobrodružnou výpravu do ledové země Arendelle. Spolu se svými kamarády nechají oživnout věrného přítele a kamaráda Olafa a společně se vydají na záchranu celého Ledového království! Nebojácní kluci a holky zase mohou vyplout s Pirátem Černovousem na dobrodružnou plavbu, pomůžou pirátovi získat zpět poklad a rozdělí se společně o kořist! Čeká je cesta plná nástrah a překážek, občas budou muset zavařit svůj mozek a zdolat těžké úkoly! A kdo miluje podmořský svět roztomilého Spongeboba a jeho (ne)přátel, může si užít spoustu zábavy v Malém světě techniky, kde se pokusí získat zpět recept na krabí hambáč, kterého se zmocnil záludný Plankton.

 

  • Oslavy lze koupit přes náš eshop. Objednávky konkrétních termínů přijímáme min. 10 pracovních dnů předem na email: narozeniny@stcostrava.cz nebo tel.: 727 971 941 (prosíme, volejte v pracovní dny).