Zpět

Volnočasové aktivity pro děti

Od poloviny října spouštíme ve Světě techniky pilotní projekt volnočasových aktivit pro děti 3. - 9. tříd základních škol. Ve vybraných dnech se dětem věnují naši lektoři, kteří je zapojí do badatelských, rukodělných, hravých či logiku rozvíjejících aktivit. Rodiče tak mohou svým dětem zakoupit permanentku na 10 lekcí (cena 600 - 640 Kč), které na sebe navazují. Pestré zábavně - vzdělávací programy začínají ve Velkém světě techniky vždy od 14:30. 

Pondělí 5. - 9. třída - Zamiluj se do matematiky!

Trápí Vaše děti matematika? Neví si s ní rady a přesto by jí chtěly přijít na kloub? Každé pondělí se mohou děti druhého stupně ZŠ spolu s našimi lektory ponořit do netradičních matematických a logických úloh, hádanek a her.

Doba trvání programu: 60 min

Cena: 600 Kč/10 lekcí

Kapacita: 5 - 15 dětí

Úterý 5. - 8. třída - Tvořivá práce v dílnách

Úterý bude ve Světě techniky ve znamení rukodělných činností. Vaše děti budou trávit čas v dílnách, kde se naučí základy práce se dřevem a nářadím, výrobky si pak mohou odnést s sebou domů.

Doba trvání programu: 120min

Cena: 600 Kč/10 lekcí

Kapacita: 5 - 9 dětí

Úterý 3. - 6. třída - Deskáček

Baví Vaše děti deskové hry a nemají je s kým hrát? Přihlaste je do Klubu Deskáček ve Světě techniky a nechte je vyzkoušet ty nejzajímavější deskovky poslední doby!

Doba trvání programu: 60min

Cena: 640 Kč/15 lekcí

Kapacita: 5 - 15 dětí

Středa 4. - 6. třída - Laboratorní bádání

Ve středu odpoledne patří naše biologicko - chemická laboratoř všem, kteří si chtějí pod vedením lektorů vyzkoušet zábavné, ale také poučné chemické, biologické či fyzikální pokusy. Lekce jsou určeny hloubavým žákům, kteří se chtějí dozvědět více než ve škole. V naší laboratoři si vyzkouší práci s mikroskopem, sestaví a naprogramují robota a mnoho dalšího.

Doba trvání programu: 90 min

Cena: 600 Kč/10 lekcí

Kapacita: 5 - 15 dětí

 

Více informací o jednotlivých programech a přihlášky na e-mailu rezervace.vyuka@stcostrava.cz. 

pozn.: Jednotlivé kroužky budou otevřeny po naplnění minimální kapacity.