Zpět

Vyhlídkové lety vrtulníkem nad Dolními Vítkovicemi

Od května z Dolních Vítkovic nově vzlétá vrtulník. Seznamovací let trvá cca 6 minut nad Dolní oblastí Vítkovic a během něj můžete pořizovat video záznam i fotografický materiál. Voucher na let vrtulníkem je k zakoupení na našem eShopu. Cena za tento zážitek Vás mile potěší – za 2 990 Kč se mohou proletět až tři dospělé osoby současně. Využijte jedinečnou možnost podívat se na Ostravu z ptačí perspektivy právě teď!  
Proces objednávky letu je následující - zakoupení voucheru na našem eShopu a následná domluva konkrétního data a průběhu letu na kontaktech: objednavky@taxivrtulnikem.cz nebo na telefonním čísle: 777 786 793. 
Plán letů je při mimořádných akcích Dolních Vítkovic. V tuto chvíli známe následující termíny letů, na které je možné se objednat: 11. 11. 2017. Další termíny budeme průběžně doplňovat.
Termín je vždy nutné předem telefonicky nebo e - mailem objednat na výše uvedených kontaktech! 

Podmínky využití voucheru

V den vzletu je ještě jednou zákazníkovi potvrzena platnost letu (dle meteorologických podmínek); v případě neuskutečnění letu má držitel voucheru nárok na sjednání nového termínu v rámci platnosti jeho dárkového certifikátu. Po závazném potvrzení letu, je možné let zrušit do 48 hodin před uskutečněním letu a domluvit nový termín letu – jinak voucher propadá. 
Maximální hmotnost všech pasažérů 240kg.
Zákazník je povinen zajistit doprovod a dohled dospělé osoby, pokud je příjemcem služby osoba mladší 15-ti let.
Vyhlídkový let nemohou absolvovat osoby trpící epilepsií nebo závažnou srdeční chorobou, osoby pod vlivem alkoholu, návykových nebo psychotropních látek. Těhotné ženy pouze na vlastní zodpovědnost.

Cestující za svůj zdravotní stav při letu odpovídají sami za sebe.